Shitet banesa 75.5m² ne Dardani te Bast Trade

1 400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Lëshohet banesa me qira në lagjen "Dardania", afër "Orës". 220 EUR
Banesë me qira te ambasada e Zvicrres 250 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Aktash te ExtremPizza 250 EUR
Ofrohet për 𝗦𝗛𝗜𝗧𝗝𝗘 banesa në 𝗗𝗮𝗿𝗱𝗮𝗻𝗶 77 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa 75.5m² ne Dardani te Bast Trade, banesa eshte ne katin e pare, ka kete renditje:
-dhome dite
-kuzhine te vecante
-dy dhoma te gjumit
-banjo
-wc dhe
-dy ballkone.
Cmimi eshte 1400€/m².
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me QIRA afër qendrës mbrapa hotel "Sirius" 220 EUR
Shitet lokali 376m² te Cima Construction ne Arberi 2 500 EUR
Banese me qira ne Ulpiane, mbrapa Aleances 200 EUR
Banese me qira ne F.Kosove te kompleksi Linda 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione