Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 07 2022 08:58

Shitet banesa 75m2, kati 5 në Prishtinë, lagja Ulpiana

Publikuar: Gush 07 08:58
Shikime: 867
KODI 0878

Shitet banesa 75m2, kati 5 në Prishtinë, lagja Ulpiana, afër shkollës së mjeksisë Ali Sokoli dhe rrethit të flamurit. Banesa shomë dite, kuzhinë ndaras, dy dhoma gjumi, banjo, dy ballkone! .

Banesa ka fletë poseduse / certifikatë pronësie.

045 251 251
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Vlera

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione