Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 28 2022 11:38

Shitet banesa 86.6m2, kati 8, afër rrugës C

Publikuar: Maj 28 11:38
Shikime: 314
KODI 0882

Shitet banesa 86.6 m dhe 1.5 m hapsira për shfrytëzimin e përbashkët për raste të veqanta, që bie 88.1 m sipërfaqja e përgjithshme.
- Banesa është në katin 8 dhe ka këtë renditje:
- Sallon me kuzhinë,
- Shpajz
- 2 Dhoma të gjumit,
- Banjo,
- Ballkoni
- Koridori
Marrëveshja bëhet te Noteri
Banesa e gatshme në fillim të 2022

045 251 251
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Vlera

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione