SHITET banesa 87,87m² në komp.Eliza në FushëKosovë

40 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me QIRA banesa në Lakrishtë ndret.Tregtia 300 EUR
Ofrohet zyra me QIRA në qendër afër sheshit 1 000 EUR
Shitet banesa afer qendres, te "Parku i Qytetit" 100 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Aktash te ExtremPizza 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet për SHITJE banesa 𝟖𝟕,𝟖𝟕𝐦² në Fushë Kosovë, kompleksi "Eliza", ndërtuesi Cima Construction
Banesë | 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐉𝐄 | Kati V | 87,87m² | 𝟒𝟎.𝟓𝟎𝟎𝐞𝐮𝐫𝐨
Banesa është në katin e 5, ka sipërfaqe prej 87,87m² me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Depo dhe
-Ballkon
Çmimi i banesës është 𝟒𝟎.𝟓𝟎𝟎𝐞𝐮𝐫𝐨
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
𝟎𝟒𝟒 𝟕𝟓 𝟓𝟖 𝟓𝟗
𝟎𝟒𝟓 𝟒𝟎 𝟏𝟐 𝟏𝟐
𝟎𝟒𝟗 𝟒𝟏 𝟑𝟏 𝟓𝟖
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me qira ne rrugen "B" ndertim i "Royall" 270 EUR
Banesë me QIRA në Pejton te ambasada Norvegjeze 350 EUR
Banesë 75m² në shitje në rrugën B ndërtim i Royal 60 000 EUR
Zyre me QIRA në qendër përballë stacionit policor "92" 650 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione