Shitet banesa 88m² te Pozhegu në Fushëkosovë

47 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 14:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Leshohet banesa me qira në Arbëri / Dragodan 400 EUR
Shitet banesa 57m2 ne Ulpiane perballe rrethit te spitalit 82 000 EUR
SHITET trualli ne lagjen Qëndresa, mbrapa "BauMarket" 45 000 EUR
Shtëpi me qira në lagjen "Marigona Residence" 1 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa 88m² te Pozhegu në Fushëkosovë, banesa ka flete poseduese, pronesia bartet menjehere, eshte ne katin e shtate, ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhine
-dy dhoma te gjumit
-banjo dhe
-ballkon.
Çmimi eshte 47.500 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 8
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese ne Shitje ne Fushe Kosove te Besi regllazh 90 000 EUR
Ofrohet për SHITJE banesa në qendër te Hotel"Siriu 79 000 EUR
Shitet banesa 103m² te Prishtina e re afer spitalit Amerikan 730 EUR
Zyre me qira në qendër, te kinemaja "ABC" 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione