Shitet banesa 89.64m² te BTP Holding ne rr."A"

750 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET banesa ne FusheKosove te Eliza, 87.87m2 460 EUR
SHITET banesa ne Bregun e Diellit te banesat e bar 52 000 EUR
Banesë në SHITJE në Ulpianë në rrugë kryesore te "Rexall' 109 000 EUR
Shiten 4ari truall ne lagjen Sofali/Prishtine 7 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa 89.64m² te BTP Holding ne rr."A", banesa eshte ndertim e siper, ne katin e 5-të, ka kete renditje:
- dhome dite me kuzhine
- dy dhoma te gjumit
- banjo
- tualet
- depo dhe
- ballkon.
Çmimi: 750 euro/m²
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet për SHITJE banesa në qendër afër GRAND-it 95 000 EUR
Ofrohet për SHITJE trualli perballe Marigona Resid 5 100 EUR
SHITET trualli ne lagjen Qëndresa, mbrapa "BauMarket" 45 000 EUR
Penthouse në SHITJE në Fushë Kosovë te Eliza 61 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione