Shitet banesa 91m2 te Cima Construction te rr."B"

820 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 11:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa ne qender afer sheshit 160 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në rrugën "B" mbi Heb's 400 EUR
Zyre me qira ne sheshin "Nena Tereze" 500 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Daradani mbi SachCaffe 450 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa 91m2 te Cima Construction te rr."B", banesa eshte ne katin e gjashte, ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhine
-dy dhoma te gjumit
-banjo
-tualet
-depo dhe
-ballkon.
Çmimi eshte 820euro/m².
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me qira ne "Arberi" te banesat e Tregtise 0 EUR
Shitet shtëpia e Tipit 2 në lagjen Swiss Village 1 300 EUR
Shtëpi moderne në lagjen "MATI I" te Mileniumi 165 000 EUR
Garsoniere me qira afer sheshit "Nena Tereze" 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione