Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 25 2022 02:25

Shitet banesa 97m2, kati 7 në Prishtinë te Rruga B

Publikuar: Qer 25 02:25
Shikime: 920
KODI 0892

Shitet banesa 97m2, kati 7 në Prishtinë te Rruga B , mbi Viva Fresh në Objektin e Royall. Pamje jug-lindje, gjatë gjithë kohës me diell. Objekti është i ndërtuar me një kualitet të lartë dhe modern. Ka ngrohje qëndrore me Termokos dhe ashensor.
Banesa ka këtë renditje:
- dhomë dite
- kuzhinë
-2 dhoma të fjetjes
-1 Banjo
-1 Ballkon
-1 Shpajz
Banesa shitet bashke me mobiljet te dizjanuara dhe ndertuar me cilesi te larte ! Ballkoni eshte i veshur me xhama qe mund te hapen totalisht.Objekti banesor po ashtu posedon edhe park te lojrave per femijet.

045 251 251
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Vlera

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione