Shitet banesa afer qendres, mbrapa Hotel "Sirius"

1 400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET trualli ne lagjen Qëndresa, mbrapa "BauMarket" 45 000 EUR
Banesa me qira në rrugën B, te "Royall Mall| 450 EUR
Ofrohet me QIRA zyra në Qendër te "Bamboo" 330 EUR
Banese 86m² me qira ne Ulpiane te Oficerat 290 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa afer qendres, mbrapa Hotel "Sirius"

Banesa eshte ne katin e 6, ka siperfaqe prej 78m² me kete renditje:
-Dhome dite me kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Depo dhe
-Ballkon

Cmimi i baneses eshte 1400euro/m²

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Zyre me QIRA në shesh, përballë Ministrisë së Kult 500 EUR
Shitet shtepia 5.5 ari ne AKTASH rr."Gazmend ZAJMI" 650 000 EUR
Zyre me QIRA ne sheshin "Zahir Pajaziti" te Grandi 500 EUR
Banesë me QIRA në Mati 1, te SuperViva 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione