Shitet banesa afer qendres, te "Parku i Qytetit"

100 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet zyra me QIRA në qendër afër sheshit 1 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në shesh 270 EUR
Leshohet banesa 45m² te ambasada e Zvicrres 250 EUR
Ofrohet me QIRA banesa mbrapa Hotel "SIRIUS" 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa afer qendres, te "Parku i Qytetit"

Banesa eshte ne katin e 4, ka siperfaqe prej 92m² me kete renditje :
-Dhome dite
-Kuzhine te vecant
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Wc dhe
-Ballkon

Cmimi i qirase eshte 400euro dhe nje depozit

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa 30m² në sheshin "Nena Terezë" 89 000 EUR
Banese me QIRA ne shesh, perballe Hotel Grand 350 EUR
Shitet banesa 140m² te Prishtina e re afer Spitalit Amerikan 730 EUR
Shitet banesa ne Ulpiane 67 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione