SHITET BANESA ,BR.I DIELLIT-SH.F."I.Qemaili" Pri

85 000 EUR

Shitet nga: Naser 04 Sht 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa ne Breg te Diellit afer Sh.F."I Qemaili" dhe tregut te gjelbert(qendrea Tregtare)
Banesa është ndërtim i para lufte
Sipërfaqja 83 m. kati i shtat
Gjendja: e renovuar komplet( Dyer dhe dritare, mure dhe dysheme)
Renditja: Salloni ne anen perndimor
Dy Dhomat ne anen lindore
Kuzhina e ndar nga salloni
Banjo dhe dy WC
Çmimi sipas marrveshjes
Nr. kontaktues 044671993
naserqorri@gmail.com
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione