Shitet banesa dupleks(me dy nivele) në Emshir

980 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S141 Shitet banesa prapa Royall Mallit 800 EUR
S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City 63 000 EUR
S231 Shitet banesa te Maxi 24h Mati 1 46 000 EUR
S225 Shitet banesa në Gërrmi 700 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa dupleks(dy nivele) në Emshir(Kalabri), afër xhamisë.
Banesa ka dy nivele, gjendet në katin e dytë dhe ka 103.3 m2.
Marrëveshja bëhet tek noteri!

Posedon:

Niveli 1:
Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Niveli 2:
Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor


Qmimi:980 EURO për m2
S93Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S193 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, te Minimaxi 81 000 EUR
S234 Shitet banesa për ordinanc/zyre në Ulpian 90 000 EUR
Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania 2 500 EUR
S238 Shitet banesa në Rrugën B rendi i parë 1 100 EUR
Në fillim