Shitet Banesa Duplex ne Lagjen Kalabria (Emshir)

950 EUR

Shitet nga: Arbresha 28 Gush 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
Kalabri (ish Emshir)
Sipërfaqe
103 m2
Për vendbanimin
Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, Dupleks
Komuna
Prishtinë
Shitet banesa Duplex e cila gjendet në lagjen Kalabria (ish-Emshir), në ndërtesat e kompanisë "Central Construction" sh.p.k.
Banesa është në katin e pare. Banesa ka leje ndërtimi dhe kontrata bëhet te Noteri.
Banesa gjendet në një kompleks banimi i cili përbëhet prej 4 blloqeve me hapësira të mjaftueshme parkimi, gjelbërimi dhe park pushimi e rekreacioni si dhe lodra për fëmijë.
Banesa është e gatshme për banim në dhjetor 2018.

Sipërfaqja e banesës është 103 m2 dhe ka këto njësi banimi:

Kati i pare:

• Sallon,
• Kuzhinë
• Banjo
• Terasë

Kati i dytë:

• 2 dhoma gjumi
• banjo dhe WC
• korridor të mjaftueshëm

Çmimi i banesës është 950 euro për m2 (çmimi është i neguciushëm)

Informatat mund ti merrni në këtë numër të telefonit: Arbeni, 044 832 836
Kontakti nga ora 09:00 – 19:00

Arbresha
044160737
Leaflet
Në fillim