Shitet banesa e mobikuar

0 EUR

Shitet nga: Sefa sejfullahu 29 Maj 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet banesa e mobikuar nr lagjen tauk bahqe. Banesa ka 3 dhoma gjumi, sallin e kuzhin, dy ballkone dhe parking.
Sefa sejfullahu
049500802
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione