Shitet banesa e mobliuar ne Rrugen B !DELTA

77 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 09:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes me qira te Sllovenia Sporti !DELTA 240 EUR
Shitet lokali 138m2 ne Dardani ne Nartel Center 2 000 EUR
Ofrohet per shitje banesa 125m2 ne Breg Diellit !D 1 450 EUR
Banes me qira 2+1 ne Qender te Shtepia e Pleqve !DELTA 300 EUR
Shitet banesa 95m2 te Rr. B ne Prishtine. Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Banesa ka orjentim Lindje-Jug-Perendim. Ka pamje te hapur nga ballokonet dhe dhomat e gjumit dhe salloni. Ka dalje edhe ne Rrugen C. Ka ndriqim jasht objektit dhe siguri 24/7

Banesa ka kete renditje:
2 Dhoma Gjumit
2 Banjo
2 Ballkona
1 Shpajz
- Sallonin me trapezari.
- Agjensor 24/7
- Kamera te Sigurise
- Parking per vetura. Cmimi 77.000 euro (i negociushem)

Kodi: 31806
Per me shume info: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777, 048 556 777
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes 80m2 me qira tek qafa!DELTA 0 EUR
 Ofrohet Banesa Me Qira 66m2 Ne Lagjjen Aktash!DELTA 350 EUR
Ofrohet banesa komode me qera ne qender !DELTA 350 EUR
Ofrohet Shtepia 300M2 Me Qira Ne Lagjjen Matiqan  ! DELTA 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione