Shitet banesa e re ne Kalabri 64m2!DELTA

660 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri 09 Pri 07:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet lokali ne Mati 1 ne perdhes 80m2 !DELTa 108 000 EUR
Ofrohet Banesa me qira afer Hotel Siriusit ! DELTA 400 EUR
Banes me qira te 4 llullat 250 euro !DELTA 250 EUR
Banes me qira 78m2 ne qender te 4'llullat!DELTA 300 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet per shitje banesa me siperfaqe prej 64m² ne lagjjen"Kalabria".
Banesat ndodhet ne katin e -Vl-te banimit me kete shperndarje:
●Dhome gjumi
●Qendrim ditor
●Banjo
●Ballkon
●Depo
Eshte ndertim i ri i posa perfunduar e pozicionuar ne pjesen me te mire te zones me infrastrukture te kompletuar,me ekspozim ndaj diellit dhe afer shume komoditeteve.
Çmimi per m²:660€/m²
KODI:38169
Kontakti:049 445 711--049 157 113--044 556 777
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet Lokali  Me Qira  235m2 Ne Lagjjen E Spitalit!DELTA 0 EUR
Ofrohet me qira banesa 76m2 ne Mati 1 - DELTA 250 EUR
Ofrohet me qira banesa 80 m2 ne Mati 1!DELTA 300 EUR
Ofrohet me qira lokali 75m2 tek 4 Llullat !DELTA 490 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione