Shitet Banesa e tipit Gasonjere në lagjen Ulpiana

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ora Patundshmëri Sot 00:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ora Patundshmëri
Lëshohet Banesa me qira në lagjen Emshir EXDC 250 EUR
Leshohet banesa me qira ne Kalabri / Emshir 250 EUR
Leshohet Banesa me Qira në qendër tek Hotel Grand 400 EUR
Ofrohet Banesa për zyre me qira në lagjen Ulpiana 350 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Shitet Banesa e tipit Gasonjere në lagjen Ulpiana me sipërfaqe prej 40m2 neto me orientim ne lindje, gjendet në katin e parë është afër objektit Beni Dona dhe afër postës po ashtu ka afër edhe tregun.

Posedon: Sallon, Kuzhine, Banjo, Depo.
Cmimi: me marrëveshje
Kodi: Ul 40

+38345508488
agjensioni.ora@gmail.com
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
  Online
+38345508488
Leaflet
Ora Patundshmëri
Shitet Toka tek lagjja Marigona Residence 70 Ari 2 350 EUR
Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherëve 56 m2 1 100 EUR
Ofrohet per shitje toka në preoc afër KFC 0 EUR
Shitet Toka tek lagjja Marigona Residence 0 EUR
Në fillim