Shitet banesa ekskluzive në lagjën Arbëria

87 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Campus Patundshmëri Sot 09:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Campus Patundshmëri
Ofrohet për shitje banesa ne Lagjen Aktash 0 EUR
Shitet banesa në Mati 1 42 000 EUR
Shitet banesa në Qendër 138 000 EUR
Shitet shtepija ne Hajvali me 5 ari truall 80 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ofrohet per shtije banesa ne lagjen Arberia, afer Minimaxit.
Banesa gjendet ne katin e IV, eshte ne kuader te nje kompleksi 5 katesh modern, dhe eshte ne vije te njejte me disa komplekse te tjera te ndertuara nga po kjo kompani.
Banesa eshte ne fazen finale te ndertimit dhe leshuarja e tyre per banim pritet te behet ne fillim te vitit te ardhshem 2021.


-
Banesa ka dalje te menjehershme ne rrugen e cila gjithashtu do te finalizohet se shpejti nga komuna dhe do te jete nje nga rruget kryesore te lagjes Arberia.
Pamja e baneses eshte e pa penguar nga ndonje objekt tjeter dhe ka nje pamje mjafte te bukur.
Ngrohja qendrore eshte ne dysheme, dritaret jane me nga 3 xhama, 4 stinor ndersa fasada e jashtme eshte me bashkekohorja, fasad ventiluese.
Banesen e karakterizon ndricimi i madh natyral, dhe banjo se bashku me koridor kane gjithashtu dritare.
Ne ballkona eshte vendi i posacem per gjelberim duke i ofruar pamje shume te bukur kompleksit.-
Te gjitha gjerat qe jane duke u punuar jane nga brendet me te njohura, dhe kompleksi banesor eshte nje nga me te miret e qytetit te Prishtines.
Cmimi eshte i negociueshem .


-
✆+ 383 (49) 755 554
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit
Campus Patundshmëri
049 755 554
Leaflet
Campus Patundshmëri
Shitet banesa në Mati 1 62 000 EUR
Banesë me qira ne Qender 400 EUR
Banesë me qira në Qendër 550 EUR
Shitet shtepija ne Hajvali me 5 ari truall 80 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione