Shitet banesa/lokali

Shitet nga: Agron Sot 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

96 000 EUR   1 050 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane te fontana ne katin perdhes ne Soliter e pershtatshme per lokal,zyre apo ordinance, banesa posedon dhome dite, dy dhoma te fjetjes dhe shpajz eshte e mobiluar dhe e renovuar ekstra shitet edhe komplet e mobiluar me nxemje qendrore te termokosit.
Cmimi i negociueshem!
Nje pjese te mjeteve mund te pranohen para te gatshme!
Nderrim me veture ne vlere deri 35000€.
Kontakto pas ores 16:00.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim