Shitet banesa mbi Kurriz (Dardani) !DELTA

75 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 21:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes ne shitje 73m2 ne Aktash (ndertim i vjeter) !DELTA 105 000 EUR
Banes 60m2 me qira ne Lakrishte!DELTA 0 EUR
Shitet shtepia ne L. Qendresa Veternik !DELTA 185 000 EUR
Ofrohet ne Shitje Lokali 90m2 afer Restaurant "Pishat"!DELTA 250 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet Banesa ne Lagjen Dardania - Kurriz te Banesat e Gjelberta ne Prishtine, me siperfaqe 62 metra kator neto ne dokumenta, pa ballkon dhe shpajzi me te cilat kap siperfaqen 69 meter katror neto ne katin e 8-te.

Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar ne forme moderne dhe nuk ka nevoj per as nje investim shtes dhe ka kete renditje; Sallon, Kuzhine Trepezari Dhome Fjetje Koridor, Banjo dhe Ballkon.

Apartamenti ka nxemje qendrore me termokos, lift funksional, ndriqim banesor, hyrje me kartel dhe Parking te mjaftueshem per vetura.

Per te theksuar eshe se banesa nuk eshte me nivele - shkall si disa nga hymjet e Kompleksit Bnesore Kurrizi, por eshte standard dhe eshte me pamje perendim.

Ne nje afersi prej 100 metrave, rrethohet me dy shkolla fillore Dardania dhe Xhemajl Mustafa, Librarin e Qytetit, Qendren Tregtare Kurizi, Parkun e femijeve Posten e Madhe, Tregun e Gjelber dhe Stacionin e Autobuseve Lokal

Ne nje afersi prej 500 metrave rrethohet me KEK-un, Katedralen dhe Stacionin e Autobuseve Qendrore..

Çmimi i baneses eshte 75.000 euro, dhe eshte pak i negociueshem.

Kodi: 33052
Na Kontaktoni ne numrat : 049 445 711, 048 556 777, 044 556 777, 049 157 113
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
049445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet Banesa Me Qira 75M2 Ne Rrugen B!DELTA 350 EUR
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit te Eulex-i !DEL 0 EUR
Shitet banesa 81m2 ne Arberi afer Minimax!DELTA 950 EUR
Ofrohet banesa me qira ne Mati 1 te Royal !DELTA 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione