SHITET BANESA ME 146m2 PLUS 100m TERASE MAT1

108 000 EUR

Shitet nga: PATUNDSHMERI *DITET E ARTA* 24 Maj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa i ka 146m2 plus terase 100m2
Kati 4
Ndertesa eshte ne zhvillim e siper dhe perfundon ne Qershor te vitit 2018. Projekti eshte forte i mire ashtu siç e shihni ne foto.
Dhome e madhe ditore, kuzhine, 4 dhoma te fjetjes, dy banjo, wc, paradhome, terase e madhe 100m
Shiqon kah jugperendimi dhe ka pozite te mire ne ndertese - ne pjesen e qete te nderteses kah oborri me shume hapsire per parkim e gjelbrim.
Aty ne afersi komuna e ka nda token per shkolle fillore, ambulante etj
rrethrrotullimi ne Mat eshte fare afer e qe paraqet perparesi te vecante.

Çmimi eshte 600 euro per m2 me pagese avanse
100%.
Terasa paguhet me 1/3 e çmimit te baneses dmth me 200 euro per meter.
gjithsej i bie 146 + 34 = 180m2 x 600€ = 108000€
Mund te vizitohet ne cdo kohe

PATUNDSHMERI *DITET E ARTA*
+37745878777
Leaflet
Në fillim