SHITET BANESA ME 58m2 NE ROYAL RRUGA B AFER VIVA F

46 400 EUR

Shitet nga: Doni 28 Jan 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa mund te shihet ne çdo kohe.
Banesa gjendet prane rruges B ne lagjen MAT1 afer Viva Fresh

Siperfaqja eshte 58m2

Projekti eshte i ROYAL dhe mjafte modern.

Ka nje dhome dite te me kuzhine, nje dhome te fjetjes, banjo, ballkon, korridor.

Gjendet ne katin e gjashte me te gjitha standardet e larta te ndertimit. Materialet e perdoruar jane te teknologjive te fundit. Behet e gatshme per banim ne Qershor 2017.

Banesa ka shiqim te mire dhe pozite te mire ne kuader te nderteses dhe kompleksit.

Ka lift dhe uje perhere.
Do te jete e kyqur ne ngrohjen e qytetit dhe ka ngrohje te mire perhere gjate sezonit. .

Çmimi i fundit per m2 eshte 800 euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione