Shitet Banesa në lagjen Lakrishte tek Beni Dona 2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ora Patundshmëri Dje 19:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

1 090 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 79 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në lagjen Lakrishte 100 metra larg nga sheshi Bill Clinton me sipërfaqe prej 79m2 me pamje nga rruga kryesore dhe gjendet në katin e tretë, Banesa është ndërtim i cilësisë së lartë dhe me arkitekturë moderne.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dy Dhoma gjumi
⊵Dy Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon

Cmimi 1090€ /m2
Kodi A0 Beni Dona Donika2

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim