Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 23 2022 11:27

Shitet banesa ne B.Diellit 81.6m2 me 2DhGjumi-1050E/m2

EUR

Publikuar: Maj 23 11:27
Shikime: 10
Shitet banesa ne B.Diellit 81.6m2 me 2DhGjumi-1050E/m2

Shitet banesa ne lagjen "Bregu i Diellit" tek kolegji Iliria.
Banesa gjendet ne objektin "Rezidenca e Mbretereshes" e ndertuar nga kompania "Rukolli".
Banesa gjendet ne katin e 7 dhe posedon 2 lifta (ashensora).
Eshte e madhe 81.6m2 dhe posedon kete renditje:
Qendrimi Ditor (Salloni)
Kuzhina me Trapezari
2 Dhoma Gjumi
Banjo
WC
Ballkon
Koridor.
Objekti posedon leje ndertimi dhe per te gjitha katet e banimit dhe afarizmit.
Gjithashtu kompleksi posedon parking te mjaftueshem, hapesira gjelberuese dhe kendin e lojrave per femij.
Me një pozit dhe lokacion shumë të favorshëm që lidhet me qendrën e qytetit,afërsi te shkollave,qendrën studentore,parkun e qytetit etj.
Kontrata e shitblerjes behet tek noteri dhe perkthimi behet mbrenda dites.
Qmimi:1050E/m2

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Përshkrimi i linkut

Capital City


Agjensioni për patundshmëri Capital City është themeluar në shtator të vitit 2016, dhe merret me shit-blerje dhe qiradhënje të patundshmërive të ndryshme. Agjensioni Capital City me ekspertët profesional ka për qëllim të bëjë zgjedhjen më të mirë të mundshme për klientët duke ju ndihmuar të gjejnë shtëpinë, banesën ose lokalin që ju nevojitet për një kohë të shkurtër, i vlerëson pronat duke i përdorur metodat më të reja për vlerësimin e patundshmërive, si dhe ka  mision që klientët të jenë të kënaqur me punën dhe angazhimin tonë. 

 
Ne ju mundësojmë të blini, shisni apo jepni me qera shtëpitë, banesat, villat, lokalet, objektet afariste apo trojet e juaja për një kohë të shkurtër. Për ne është e rëndësishme ta kursejmë kohën e klientit – pronarit dhe ti ndihmojmë që të bëjnë zgjedhjen e saktë, sepse e kemi për qëllim që ta përmirësojmë mënyrën tuaj të jetesës.  

Poashtu ju ndihmojmë edhe në pregatitjen e të gjitha dokumentacioneve që nga fillimi dhe deri në përfundim të procedurës për patundshmëri. E vetmja gjë që duhet të bëni është të keni besim tek ne, sepse ne mundohemi gjithmonë t'ju japim ofertat më të mira që i kemi në dispozicion.  


Shtëpitë dhe banesat në shitje apo me qera që ofrohen nga Agjensioni Capital City ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe në Fushë Kosovë. 

Gjithashtu ofrojmë edhe lokale, objekte afariste, zyra dhe troje me kuadratura të ndryshme të cilat ndodhen në të gjitha lagjet e Prishtinës dhe Fushë Kosovë. 

Për të shitur, blerë, për të dhënë apo marre me qera, shtëpi, banesë, zyrë, lokal, apo ndonjë tokë të përshtatshme sipas kërkesave të juaja na vizitoni në zyrën tonë në  Prishtinë përkatësisht rruga kryesore "Dëshmorët e Kombit" ndërtesa D1. Gjithashtu mund ta vizitoni faqen tonë në Facebook apo ti shikoni shpalljet e postuara në shitoren tonë në merrjep.com. Tel / Viber: +383 44 77 77 90 

E-mail: capitalcityagency@gmail.com 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

"Dëshmorët e Kombit" ndërtesa D1.

044777790

https://www.facebook.com/agjensioniCapitalCity

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi


Agjensioni për patundshmëri Capital City është themeluar në shtator të vitit 2016, dhe merret me shit-blerje dhe qiradhënje të patundshmërive të ndryshme. Agjensioni Capital City me ekspertët profesional ka për qëllim të bëjë zgjedhjen më të mirë të mundshme për klientët duke ju ndihmuar të gjejnë shtëpinë, banesën ose lokalin që ju nevojitet për një kohë të shkurtër, i vlerëson pronat duke i përdorur metodat më të reja për vlerësimin e patundshmërive, si dhe ka  mision që klientët të jenë të kënaqur me punën dhe angazhimin tonë. 

 
Ne ju mundësojmë të blini, shisni apo jepni me qera shtëpitë, banesat, villat, lokalet, objektet afariste apo trojet e juaja për një kohë të shkurtër. Për ne është e rëndësishme ta kursejmë kohën e klientit – pronarit dhe ti ndihmojmë që të bëjnë zgjedhjen e saktë, sepse e kemi për qëllim që ta përmirësojmë mënyrën tuaj të jetesës.  

Poashtu ju ndihmojmë edhe në pregatitjen e të gjitha dokumentacioneve që nga fillimi dhe deri në përfundim të procedurës për patundshmëri. E vetmja gjë që duhet të bëni është të keni besim tek ne, sepse ne mundohemi gjithmonë t'ju japim ofertat më të mira që i kemi në dispozicion.  


Shtëpitë dhe banesat në shitje apo me qera që ofrohen nga Agjensioni Capital City ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe në Fushë Kosovë. 

Gjithashtu ofrojmë edhe lokale, objekte afariste, zyra dhe troje me kuadratura të ndryshme të cilat ndodhen në të gjitha lagjet e Prishtinës dhe Fushë Kosovë. 

Për të shitur, blerë, për të dhënë apo marre me qera, shtëpi, banesë, zyrë, lokal, apo ndonjë tokë të përshtatshme sipas kërkesave të juaja na vizitoni në zyrën tonë në  Prishtinë përkatësisht rruga kryesore "Dëshmorët e Kombit" ndërtesa D1. Gjithashtu mund ta vizitoni faqen tonë në Facebook apo ti shikoni shpalljet e postuara në shitoren tonë në merrjep.com. Tel / Viber: +383 44 77 77 90 

E-mail: capitalcityagency@gmail.com 

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione