Shitet Banesa ne B.Diellit #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 15:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Shitet banesa ne Bregun e Diellit,konkretisht tek banesat e hinta.Banesa ka flete poseduese,eshte e mobiluar dhe shitet me mobilje komplet ose edhe pa mobilje.Banesa eshte ne katin e V-te dhe ka kete perberje:

-Sallon & Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857564 + Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira te Parku i Qytetit  #iBRO GROUP 230 EUR
Shiten 4 Shtepi ne lagjen''New House'' #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në Dardani  #iBro Group 230 EUR
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 150 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione