Shitet Banesa ne B.Diellit #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 15:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Shitet banesa ne Bregun e Diellit tek banesat e Hinta.Banesa eshte ne lokacion perfekt,me qasje dhe parking,orientim nga Lindja,dhe nje rreth tejet te qete dhe te pershtatshem.Banesa ka hapsire te madhe dhe ndarje perfekte te hapsirave,ka 85m2 bruto ndersa 70.4m2 neto.Banesa ka flete poseduese dhe ka kete perberje:

-Sallon
-Kuzhine(Ndaras)
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Wc
-Ballkon

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857564 + Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Lëshohet me qira banesa në Ulpianë  #iBRO GROUP 350 EUR
Lokal me qira në Dardani #iBRO GROUP 500 EUR
Shitet Banesa ne B.Diellit #iBRO GROUP 0 EUR
Banese ne shitje ne lagjen Mati 1 #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione