SHITET banesa në Bregun e Diellit afër shkollës "Iliria"

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 14:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me qira mbrapa hotelit "Sirius" 220 EUR
Shitet shtëpia e Tipit 1 ne lagjen Swiss Village 1 300 EUR
Shitet penthouse 72+20m² terase ne rr."B" te Royal 99 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa për zyre në shesh 450 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
SHITET banesa në Bregun e Diellit afër shkollës fillore "Iliria"

Banesë | SHITJE | BreguDiellit | 96m² | 55.000euro

Banesa është në katin e 4, ka sipërfaqe prej 96m² me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë të veçantë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Depo dhe
-Ballkon
Ka parking të mjaftueshëm
Çmimi i banesës është 55.000euro
*Banesa është tërësisht e renovuar
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa ne Dardani te "Sach Caffe" 105 000 EUR
Banese me qira ne Aktash te "ExtremPizza" 300 EUR
Shitet banesa 119.19m² te BTP Holding ne rr."A" 750 EUR
Shitet garsonierja 40m² ne lagjen e Muhaxherëve 45 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione