Shitet Banesa ne Dardani kodi 571# iBRO GROUP

0 EUR

Shitet nga: iBRO GROUP Sot 15:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Shitet banesa ne lagjen Dardania.Banesa eshte ndertim i vjeter dhe e mobiluar ne menyre mjaft te veqant dhe kualitative. Banesa gjendet ne nje zone mjafte te pershtatshme per jetes.
Perparesit:
1) Shkollen fillore e ka 200 m larg
2) Ambullanten 200 m larg
3) Qerdhja e komunes 100 m larg
4) Viva fresh store, 30 m larg
5) Stacioni i autobuseve 50 m larg

Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe ka nje ndriqim natyrore mjafte mire. Banesa eshte me termokos dhe eshte e pershtatshme per banim si dhe per veprimtari te biznesit. Banesa shitet me mobilje dhe pa mobilje. Banesa ka kete renditje:

1) Sallon
2) Kuzhine + Trapezari
3) 3 - Dhoma gjumi
4) 3 - Ballkon
5) Banjo +Wc ndihmese
6) Shpajz
7) 2 - Korridore


Te interesuarit mund te na kontaktojne ne nr:

+383 45/60 93 73 apo
+383 45/59 19 48
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
iBRO GROUP
+37745609373
Leaflet
iBRO GROUP
Banes me qira tek Kacallaret #iBRO GROUP 200 EUR
Lëshohet me qira banesa në Dragodan #iBRO GROUP 300 EUR
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 350 EUR
Shitet Lokali (bëhet ndërrim)  #IBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione