Shitet banesa në Dragodan #iBro Group

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 16:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa në lagjen Arbëria(Dragodan).Banesa ka hapsirë tejet të mjaftueshme dhe ka ndarje shumë të përshtatshme të hapsirave për shfrytëzim.Poashtu banesa ndodhet në një zonë mjaft të pëlqyeshme të qytetit gjë që e bënë investimin në këtë pronë mjaft të arsyeshëm.Banesa është e mobiluar dhe është e gatshme për banim.
Banesa ka këtë përbërje:

-Sallon;
-Kuzhinë(Ndaras);
-2 dhoma gjumi;
-Banjo;
-Koridor;
-Ballkon.

Të interesuarit mund të kontaktojnë në nr:
+38344857564 +Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
iBRO GROUP
  Online
+38344857564
Leaflet
iBRO GROUP
Apartment për qëndrim afatshkurtë #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 350 EUR
Banese me qira prapa Teatrit #iBRO GROUP 300 EUR
Super Banesë në shitje në L.e Spitalit #IBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione