Shitet banesa në Emshir #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Dje 20:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 200 EUR
Banesë me qira në Ulpianë  #iBRO GROUP 250 EUR
Banesë me qira në Kalabri  #iBRO GROUP 220 EUR
Shitet Shtepija ne Lagjen Qendresa #iBRO GROUP 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa në lagjen Kalabria(Emshir).Banesa është ndërtim extra i kompanisë ndërtuese Lesna-Kompleksi Riera dhe ndodhet në katin e II-të të banimit përkatësisht në katin e V-të me duke llogaritur lokalet që ndodhen në objekt.Objekti është i sapo përfunduar dhe posedon dy ashensorë.Banesa ka hapsirë prej 57 m2 dhe ka ndarje shumë të mirë të hapsirave.
Banesa ka këtë renditje:

-Sallon&Kuzhinë
-1 dhomë gjumi
-Banjo
-Koridor
-Ballkon.

Të interesuarit mund të lajmërohen në nr:
+38344857564 +Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
iBRO GROUP
  Online
+38344857564
Leaflet
iBRO GROUP
Gasonjere me qira në Dardani #iBRO GROUP 150 EUR
Lëshohet me qira kati i shtëpisë në B.Diellit #iBRO GROUP 200 EUR
Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO 0 EUR
Shitet banesa ne B.Diellit #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione