Shitet banesa në Fushë Kosovë #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP 05 Maj 11:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa në lagjen Dardania në Fushë Kosovë.Veçori e kësaj banese është se ka pamje dhe ndriçim perfekt, është ndërtim cilësor sipas
sandardeve të fundit dhe ofron ambient komod dhe lidhje të mira me gjithë qytetin.Me hapsirë prej gjithsej 87m2 dhe ndarje perfenkte të hapsirave për shfrytëzim, banesa ofron kushte ideale banimi për një familje.
Banesa ndodhet në katin e I-rë dhe ka këtë renditje:

-Sallon&Kuzhinë;
-2 Dhoma gjumi;
-Banjo;
-Koridor;
-Ballkon

Të interesuarit mund të kontaktojnë në nr:
+383/44/45-85 75 64 (Viber+WhatsApp).
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet banesa ne B.Diellit #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira te Parku i Qytetit  #iBRO GROUP 230 EUR
Shitet banesa tek "Muharrem Fejza" # iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira te Parku i Qytetit  #iBRO GROUP 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione