Shitet banesa në Kalabri #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 17:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 350 EUR
Super Banesë në shitje në L.e Spitalit #IBRO GROUP 0 EUR
Gasonjere me qira në Dardani #iBRO GROUP 150 EUR
Banesë me qira në Dardani  #iBro Group 230 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe

Shitet banesa në lagjen Kalabria.Banesa është ndërtim cilësor dhe ofron pamje dhe ndriqim perfekt.Banesa posedon hapsirë prej 50m2 dhe ka ndarje të mirë të hapsirave për shfrytëzim.Banesa ofron qetësi dhe rehati pasi nodhet në një zonë shumë të bukur të qytetit,duke ju ofruar kushte ideale për banim.Është e mobliar dhe e gatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e V-të dhe ka këtë renditje:

-Sallon&Kuzhinë;
-Dhomë gjumi;
-Banjo;
-Koridor;
-Ballkon


Të interesuarit mund të kontaktojnë në nr:
+383/44- 85 75 64 (Viber+WhatsApp)
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
iBRO GROUP
  Online
+38344857564
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet Shtepija ne Lagjen Qendresa #iBRO GROUP 0 EUR
Apartment për qëndrim afatshkurtë #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira tek Menza e Studentëve #iBRO GROUP 0 EUR
Shitet shtëpia në ULQIN  #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione