Shitet banesa ne Kalabri me flete poseduese

Shitet nga: Banesa Dje 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 66.8 m2 kati V.
Banesa ndodhet ne lagjen Kalabri te banesat e Fitores.
Banesa ka sallon me kuzhin, dhome te fjetjes koridor dhe ballkon.
Banesa ka flete poseduese.
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim