Shitet banesa në lagjen "Arbëria",afër "Meridian"-it

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me QIRA banesa në Lakrishtë ndret.Tregtia 300 EUR
Shitet banesa 88m² te Pozhegu në Fushëkosovë 47 500 EUR
Banese 180m² per zyre perballe "Slovenia Sport" 1 600 EUR
Shitet lokali 376m² te Cima Construction ne Arberi 2 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ju ofrojmë për shitje banesën në lagjen "Arbëria", rr. "Vicianum", afër "Meridian"-it.
Banesa gjendet në katin e dytë, ka 64m², me këtë radhitje:
-dhomë dite me kuzhinë
-një dhomë gjumi
-banjo dhe
-ballkon.
Çmimi: 1000 euro për m².
Për më shumë info na kontaktoni në nr:
044 75 58 59 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet për SHITJE banesa në Dardani te BastTrade 77 000 EUR
Banese me qira per zyre/banim ne rr."Muharrem Fejz 250 EUR
Ofrohet për SHITJE banesa në Bregun e Diellit 1 EUR
Shitet banesa 75.5m² ne Dardani te Bast Trade 1 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione