Shitët banesa në lagjën Arbëria afër ministrisë shëndetësisë

50 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iShqipe agency 08 Pri 13:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe!
Shitët banesa në lagjën: Arbëria ish (Dragodan) afër "Ministrisë së shëndetësisë "
Banesa është komplet e mobiluar, me hapsirë 72m², në katin nr:3, ashensori është funksional.
kontrata behët të (Avokati)
Kategorizohët me ketë rënditje:
2 Dhoma gjumi
Sallon me kuzhinë
Banjo
dhe Balkon.
Qmimi: 50.000€
Numrat e kontaktit janë:
Viber: +38349 705-464 +37744 199-309
044/ 199-309 049/ 705-464
Faqja jonë zyrtare në Facebook është:
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
iShqipe agency
044199309
Leaflet
Banes me qira në lagjën:Ulpiana afër Simfonisë 450 EUR
Shiten Banesat në:Fushë Kosovë afër Shkollës M.G 500 EUR
Hapsirë afariste me qira në Mati I 250 EUR
banes me qira në lagjën e Muhaxherëve të Parku nacional 230 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione