Shitet banesa në Lagjen Bregu i Diellit

89 000 EUR

Shitet nga: Ismajl 09 Pri 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa në Lagjen Bregu i Diellit
-
Sallon | Kuzhinë | Dy dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | Wc | 75m² | 89000€
-
Banesa gjendet përball Royall Mall afër Rruges B, në katin përdhesë në një ambient të përshtatshëm për banim dhe shitet me të gjitha mobiljet.
-
Banesa është ndërtim i vjeter e renovuar dhe ka këtë renditje: Salloni, kuzhina, koridor, dhomat e fjetjes, banjo dhe ballkon
-
Te gjitha komoditet e nevojshme gjenden afër banesës .
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione