Shitet banesa ne lagjen Dardania - Prishtine

0 EUR

Shitet nga: Getuar 21 Jan 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe


Banesa gjendet ne lagjen Dardania rruga “leke dukagjini” Ne prishtine afer bashksis se tret lokale dhe shkolles fillore “DARDANIA” perball 3 parkingjeve

Banesa ka 100m2 posedon 2 dhoma gjumi te medha, sallon, kuzhin te ndare, ballkon dhe nje banjo.

Kuzhina ka siperfaqe te madhe 20m2 qe lirisht mund te shfrytezohet edhe ne menyra tjera, banjo me siperfae 8m2

Gjendet ne katin e 4t eshte komplet e mobiluar
Nxemje qendrore nga termokosi, uje dhe rryme 24h nuk ndalet ansiher.


Qmimi sipas marrveshjes
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione