Shitet banesa ne lagjen Kalabria objekti Lesna 60m

55 000 EUR

Shitet nga: veton latifi 26 Korr 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
1,5
Adresa
dervish hima , kalabria
Sipërfaqe
60 m2
Komuna
Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtine, lagjen Kalabria objejti Lesna ( Perball kompleksit banesore Fitorja)
Siperfaqja eshte 60.20 m2 , kati 1 me pamje nga lindja.
Banesa ka kete renditje:
– Dhome e dites me kuzhine, tryezari dhe ballkon
– Dhome gjumi
– Koridori dhe banjo

Banesa eshte e gatshme per banim. Gjithashtu ka hapsire te mjaftueshme per parking.

Kontakti me pronarin e baneses:
Permes Tel = 049 310 231 dhe +381 62 100 36 16 (viber)
veton latifi
049 310 231
Leaflet
Në fillim