Shitet banesa në Lagjen Kalabria

80 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Campus Patundshmëri Sot 09:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Campus Patundshmëri
Banesë me qira në Qendër 550 EUR
Shitet banesa në Lagjen Kalabria 52 000 EUR
Shitet banesa në Bregun e Diellit 61 000 EUR
Shitet banesa në lagjen Mati 38 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa në Lagjen Kalabria
-
Dhoma e ditës | Kuzhinë |Dy dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | 85m² |80000€
-
Banesa gjendet në katin e X(10) është e mobiluar në tërsi me shumë shije dhe kujdes duke ofruar një ambient tejet relaksues.
-
Banesa gjendet në kullën e dytë të Arabëve, posedon ngrohje qëndrore nga Termokosi, parking te mjaftueshëm për banorët e lagjës si dhe ashensorin i cili është funksional gjatë gjithë kohës, qasja në Autostradë gjendet vetëm 5 minuta larg banesës.
-
Lagjia Kalabria se fundmi ka një zhvillim tejet të dukshëm duke ofruar urbanizem për banorët, pran banesës kalon Linja e Trafikut Urban 7C e cila ka qasje me Qendrën e Qytetit, afër gjenden edhe kompshte për fëmije si dhe shumë komoditete tjera.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Campus Patundshmëri
049 755 554
Leaflet
Campus Patundshmëri
Shitet shtepija ne Hajvali me 5 ari truall 80 000 EUR
Banesë me qera në Bregun e Diellit 250 EUR
Banese luksoze me qera ne Pejton 480 EUR
Shitet banesa në Lagjen e Spitalit 85 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione