Shitet banesa ne lagjen Mati 1 - 115.71 m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNI PROJEKT 25 Sht 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa për shitje, Kati 7 - 115.71 m², në Mati 1, tek Uni Projekt, Prishtinë.
__
Banesa 115.71 m² ndahet në: sallon, kuzhinë + depo, 3 dhoma gjumi, 2 koridora, banjo, wc dhe ballkon.
__
Objekti ka hapësirë të mjaftueshme gjelbëruese, parkingje nëntoksore, gjithashtu këndi i lojrave për fëmijë.
__
Objekti banesorë ka 2 (dy) lifte
__
Mundesia e pageses: 30% Pjesemarrje, pjesen tjeter per 5 vite pa kamate.
__
Për më shumë informata
044 442 994
UNI PROJEKT
044442994
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione