Shitet banesa në Lagjen Muhaxherët

42 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Campus Patundshmëri Sot 10:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Campus Patundshmëri
Shitet banesa në Lagjen Mati 1 62 000 EUR
Shitet ose ipet me qira banesa në Rrugën B 1 150 EUR
Leshohet per zyre kati i shtepise ne Arberi 0 EUR
Shitet banesa në Lagjen Kalabria 63 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Lagjen Muhaxherët
-
Dhoma e ditës | Kuzhinë |Dhoma gjumit | Banjo | Ballkon | 48m² |42000€
-
Banesa gjendet në katin e IV(4) në një ambient të qetë dhe të përshtatshëm për banim e mobiluar në tërsi dhe shitet me të gjitha mobiljet.
-
Objekti është ndërtim i "Besa Comerce" posedon ashensorin funksional gjatë gjithë kohës, ngrohje qëndrore me rrymë si dhe hapsira të mjaftueshme për parking rreth banesës.
-
Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, pasi është i afërt me Shkollen Fillore, kopshte për femijë, Universiteti i Prishtinës si dhe Qendra e Qytetit vetëm 5 minuta larg banesës
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Campus Patundshmëri
  Online
049 755 554
Leaflet
Campus Patundshmëri
Shitet banesa në Mati 1 66 500 EUR
Shitet banesa në Lagjen e Spitalit 73 000 EUR
Zyre me qira prane Pallatit te Drejtesise 400 EUR
Banesë me qira në Qender 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione