Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 16:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet Banesa ne B.Diellit #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në Dardani  #iBro Group 230 EUR
Banesë me qira në Kalabri  #iBRO GROUP 200 EUR
Banese me qira ne Qender #iBRO GROUP 250 EUR
Shitet banesa ne lagjen Bregu i diellit.Banesa eshte ndertim i kualitetit te larte dhe e mobiluar ne menyre mjaft te veqant dhe kualitative. Banesa gjendet ne nje zone mjafte te pershtatshme per jetes.
Perparesit:
1) Shkollen fillore e ka 200 m larg
2) Ambulanten e lagjes 200 m larg
3) Qerdhja e komunes 100 m larg
4) Viva fresh store, MAXI , Albi market ( 100 m larg)

Banesa ndodhet ne katin e III-te dhe ka nje ndriqim natyrore mjafte mire. Banesa eshte ekstra e renovuar dhe ka nje izolim shtes te brendshme per dallim nga banesat e tjera kolektive. Banesa ka kete renditje:

1) Sallon + Kuzhine
2) 2 -Dhoma gjumi
3) Ballkon
4) Banjo
5) Shpajz
6) Korridor
7) Podrum

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne nr:

+383 45/60 93 73 apo
+383 45/59 19 48
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
iBRO GROUP
  Online
+37745609373
Leaflet
iBRO GROUP
Apartment për qëndrim afatshkurtë #iBRO GROUP 0 EUR
Shitet banesa tek "Muharrem Fejza" # iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira te Xhamia e Llapit #iBRO GROUP 250 EUR
Shitet banesa tek Banesat e Bardha #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione