Shitet banesa ne Prishtine

Shitet nga: Adi 09 Tet 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen me madhesi 37 m2 ne lagjen e muhagjerve ne Prishtine, qmimi 28000 euro, banesa eshte ndertim i vjeter, dhe ka dokumentacion te rregullt, per informacion shtese, thirr ne numrin, 044236166.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim