SHITET banesa në qendër, në rr."Agim Ramadani"

120 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate 11 Maj 11:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
SHITET banesa në qendër, në rr."Agim Ramadani" përballë Sllovenia Sport
Banesë | SHITJE | Qendër | Kati 2 | 120.000euro
Banesa është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 54m² në fletëposeduese me këtë renditje:
-3 Njësi pune
-Banjo
-Ballkon dhe
-Bodrum rreth 10m²
Çmimi i banesës është 120.000euro
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Lokal me QIRA në FushëKosovë 250 EUR
Banesë në SHITJE ne Bregun e Diellit te Ambulanta 180 000 EUR
SHITET banesa në shesh, përballë Ministrisë së Kulturës 190 000 EUR
Shiten 77 ari ne Mramor afer liqenit te Badovcit 3 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione