Publikuar: Qer 12 2022 08:41

shitet banesa ne qender te Prishtines 97.82m2 Nartel Center

EUR

Publikuar: Qer 12 08:41
Shikime: 1086
🏢 Banesa në #SHITJE me sipërfaqe 97.82m2. Kati i 5te i banimit
📍 Adresa 👉 Prishtinë, "Rruga Tirana" menjehere prapa Raiffeisen Bank zyra qendrore Pejton

Banesa posedon ⤵️

✅ 1 Sallon + Kuzhinë
✅ 2 Dhoma gjumi
✅ 1 Banjo
✅ 1 Toilet
✅ 1 Ballkon
✅ Kati 5 i banimit
✅ Ne cmim perfshihet edhe nje depo ne bodrum te nderteses

Çmimi: 1.650 € per m2 pa mobile (Ne cmim perfshihet edhe nje depo 3-4m2 ne bodrum te nderteses)

Banesa është ndertim i kompasnis "NARTEL CENTER"

Veqanti të tjera të baneses janë:

• Dysheme me parket të llojit bung
• Banjo me sanitari shumë cilësore
• Sistem qëndror të fshesës elektrike
• Sistem i ngrohjes ne dysheme dhe me radiator
• Orientimi i baneses lindje dhe jug
• Ndricim gjithe-ditore
• Uje 24 ore
• Ashensor pa nderpreje edhe ne raste te nderprerjes se rrymes (me gjeneratore)
• Sistem i interfonit me kamere
• Dyer kunder zjarrit
• Dy ashensore per hyrje
• Kater njesi banimi ne kat
• Siguri 24h me kamera dhe roje
• Pese katet e para qender tregtare
• Pamje e papenguar ne lindje ne drejtim te katedrales, ulpianes dhe dardanise

Banesa eshte shume e pershtatshme edhe per afarizem (zyra)

Banesa është e re, e mobiluar ne menyre ekskluzive, me ngjyra moderne si dhe e furnizuar me pajisje të cilësisë së lartë.
Me marreveshje mund te shitet edhe me mobile.

Për më shumë kontakto 📞 +383 49 659 660
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione