Shitet Banesa ne Qender te Qytetit #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 15:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Shitet banesa ne qender te Prishtines,konkretisht tek Qafa.Objekti eshte ndertim i veqante dhe i perkryer i kompanise se njohur ndertuese ''BP Home''.Banesa eshte ne katin e IV-te te banimit,ka nje hapsire tejet te mjaftueshme banimi dhe ndarje te hapsirave ne menyren me te mire te mundshme.Banesa posedon edhe Garazhe e cila vjen se bashku me cmimin e Baneses,gjithashtu Banesa shitet komplet me mobilje perpos TV.Investimi ne kete prone eshte tejet i qelluar per shume arsye,ndersa disa nga to jane:

-Fleta Poseduese(Perkthimi behet brenda dites ne emrin e bleresit te ri).
-Qendra e Qytetit.
-Shkolla Fillore 20m afersi.
-Ambullanta 4 min afersi.
-Marketet dhe Furrat ne dalje te Baneses.

Banesa ka kete perberje:

-Sallon & Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Depo(Shpajz)
-Ballkon
-Garazhe

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857564 + Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira në Emshir #iBRO GROUP 220 EUR
Shitet banesa në Emshir #iBRO GROUP 0 EUR
Banese me qira te Bahollt #iBRO GROUP 450 EUR
Banesë me qira në Ulpianë  #iBRO GROUP 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione