Shitet banesa ne Rrugen B 2+1 !DELTA

850 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 08:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes ne shitje ne Mati 1 !deltA 900 EUR
Zyre moderne me 3 njesi pune me qira ne qender!DELTA 500 EUR
Shitet banesa e mobliuar ne Rrugen B !DELTA 77 000 EUR
Shes banesen te mobliuar te Eulexi !DELTA 58 000 EUR
Ofrohet per shitje banesa lagjjen "Mati 1"perkatesisht ne rrugen B me kuadrature prej 75m² ne kompleksin rezidencial "Labi Invest" Banesa ka kete renditje strukturore:

*Dy dhoma gjumi
*Dhome dite me kuzhine
*banjo
*Ballkon

Banesa gjendet ne pozite te pershtatshme banimi me nje ndertim cilesor ne katin e 3te me lift. Banesa posedon, ngrohje qendrore, ashensor funksional, parking.
Çmimi:750€/m²

Kodi: 43118

049 445 711 — 044 556 777
048 556 777 — 049 157 113
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
049445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
 Ofrohet Banesa 55m2 me qira ne Dardani ! DELTA 250 EUR
Shitet Banesa te Qafa ne Rr.UÇK !DELTA 80 000 EUR
Pentohuse me qira per Zyre 155m2 Mati1 !DELTA 900 EUR
Ofrohet banesa me qira per zyre te Rruga B !DELTA 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione