Shitet banesa ne rrugen B,Kompleksi MARK-ING

Shitet nga: valdet Sot 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

820 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 72.8 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa në shitje - Rruga B kompleksi banesor "Mark-ing"
Perfundojne ne pranver te vitit 2021
– Banesat ndodhet në katin e 7 dhe te 5.
– Sipërfaqja e baneses është 72.8m² ne katin e 7 dhe 79.3m² (K5)
– Çmimi 820€(Kati i 7) dhe 880€(K5) m² me mundesi negocijimit.
Banesa ka:
– 1 sallon
– 2 dhoma gjumi
– kuzhinë
– banjo
– ballkon
– ashensor
– TV kabllovik
– internet
– nxemje qendrore vetanake-ne dysheme
Për më shumë kontaktoni në numrin e telefonit:
044372800.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim