Publikuar: Qer 23 2022 10:35

SHITET BANESA NE RRUGEN B 'ROYAL'

EUR

Publikuar: Qer 23 10:35
Shikime: 838
Banesa gjendet te Rruga B me pamje nga Rr.Muharrem Fejza dhe rrethrrotullimi mbi Viva Fresh,në objektin e “Royal-it” në katin e 7-të me orientim nga lindja 97m2.
Objektet e Royal-it janë të ndërtuara me një kualitet të lartë dhe modern të cilat posedojn ngrohje qëndrore me Termokos dhe ashensor.
Banesa ka këtë renditje:
-1 Sallon
-1 Kuzhinë
-2 Dhomë të fjetjes
-1 Banjo
-1 Ballkon
-1 Shpajz
Banesa shitet bashke me mobiljet te dizjanuara dhe ndertuar me cilesi te larte ! Ballkoni eshte i veshur me xhama qe mund te hapen totalisht.Objekti banesor po ashtu posedon edhe park te lojrave per femijet.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione