Shitet banesa në Ulpian

56 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Campus Patundshmëri 09 Pri 19:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Campus Patundshmëri
Banesë me qera në Lagjen Dardania 0 EUR
Lokal me qera ne Cagllavice 0 EUR
Shitet banesa në lagjën Dardania 78 750 EUR
Banesë me qira në Bregun e Diellit 450 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa në Ulpian
-
| Salloni| Dhome gjumi | Kuzhinë | Koridori | Banjo | 44m² | 56000€ |
-
Banesa gjendet në Lagjen Ulpiane në katin pestë(5).
-
Objekti posedon ngrohje qëndrore nga Termokosi, është e mobiluar në tërsi dhe ka këtë renditje: Para dhome, koridori, salloni, dhoma fjetjës dhe banjo.
-
Në afërsi të banesës gjenden të gjitha komoditetet për të cilat keni nevojë, si dhe ka çasje shumë të lehtë me qendrën e Qytetit.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Campus Patundshmëri
  Online
049 755 554
Leaflet
Campus Patundshmëri
4 lokale te ndryshme me qera ne B.e Diellit 0 EUR
Banesë me qira afër Rruges B 250 EUR
Shitet banesa Lagjia Muhaxherëve 31 680 EUR
Shitet banesa ne Breg te Diellit, afer Qendres Tregtare 75 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione